Sevgili Hemşehrilerim;

İBRAHİM PİLAVCI

Bizim yegâne gayemiz, ilçemize hizmet etmek, Taraklı’yı daha çok yaşanabilir bir ilçe konumuna getirmektir. Bunda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ekibimizle birlikte gece-gündüz demeden çalışacağız ve hizmetlerin en güzeline layık olan değerli Taraklı halkına insan odaklı hizmetlerde bulunacağız.

Yeni Taraklı hedefi ile çıktığımız yolda bir seçim çalışması yürüttük. Parti yöneticilerimiz, gençlik ve kadın kollarımız, belediye ve meclis üyesi adayları ile el ele vererek tek bir gönül olduk. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca destekleriyle bize büyük bir teveccühte bulunarak, bu önemli makama layık gören çok değerli hemşerilerime ve belediye başkanlığı seçiminde birlikte yarıştığımız diğer parti adaylarına teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren bize oy veren, vermeyen herkesin belediye başkanı olmaya çalışacağım. Hiç kimseye ayrım yapmadan herkese eşit ve adaletli hizmet edeceğim.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere, Bizleri seçim sürecinde hiç yalnız bırakmayan MHP Grup Başkanvekilimiz Sayın Muhammed Levent Bülbül, İl Başkanımız Sayın Ahmet Ziya Akar, İl Başkan yardımcılarımız Ömür Açba, Muhammed Varol, Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, AK Parti milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İl Başkan Yardımcıları, Taraklı Belediye Başkanımız Sayın Tacettin Özkaraman, AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Pilavcı, MHP İlçe Başkanı Sayın Halim Cingöz, eski ve yeni seçilen Belediye Meclis üyelerimize, AK parti ve MHP teşkilatlarımıza ve Taraklılı hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

İbrahim PİLAVCI

Taraklı Belediye Başkanı